تخصص، دقت و شفافیت

در انجام عملیات های بازاریابی، آماده سازی و عرضه سهام شرکت های مشمول ساماندهی شستا

شرکت سرمایه گذاری صباتامین

شرکت سرمایه گذاری صباتامین

شرکت سرمایه گذاری صباتامین

شرکت سرمایه گذاری صباتامین

(سهامی عام)

(سهامی عام)

(سهامی عام)

+

شایسته سالاری

+

کار گروهی

همکاری افقی

شفافیت عملکرد

پاسخ گویی

+

خدمات نوین مالی

شرکت سرمایه گذاری صباتامین

(سهامی عام)

هلدینگ تخصصی مالی معتبر در بازار سرمایه

هلدینگ تخصصی مالی معتبر در بازار سرمایه

«هلدینگ تخصصی مالی معتبر در بازار سرمایه»

واگذاری تخصصی شرکت ها

تامین نیاز مالی و ارزی شرکت های شستا

سبدگردانی و بازار گردانی سهام

مجله صباتامین

نشریه هلدینگ صباتامین منتشر گردید

نشریه شماره 1

arrow
arrow

درباره ما

 شركت سرمایه گذاری صباتأمين (سهامي خاص) در تاريخ 1377/11/21 تحت شماره 147960 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيد و در تاريخ 1383/09/04 نام شرکت به شرکت سرمایه گذاری صبا تامین (سهامي عام) تغییر یافت.سازمان بورس اوراق بهادار طی نامه شماره 11292 مورخ 1393/07/15 پذیرش این شرکت را در زمره شرکتهای نهاد مالی ابلاغ نموده است. شرکت سرمايه‏ گذاري صباتأمین یک هلدینگ مالی است که با ارائه‏ خدمات در بازارهای مالی در سطح ملی و بین‌المللی، نیازهای مجموعه‏ ی شستا، هلدینگ‏های تابعه‏ ی آن و دیگر سازمان‏های بزرگ مقیاس را تأمین می‏ نماید ادامه مطلب ....

فعالیت های شرکت سرمایه گذاری صباتامین

 1. خدمات کارگزاری اوراق بهادار
 2. خدمات کارگزاری بورس کالا
 3. خدمات کارگزاری بیمه
 4. سرمایه گذاری در بازارهای مالی
 5. توسعه کسب و کارهای نوین
 6. فروش و واگذاری شرکتها
 7. بازرگانی مشترک

 

 

ارائه خدمات کارگزاری و معاملات اوراق بهادار(خرید و فروش سهام، خدمات مربوط به مشاوره عرضه و پذیرش شرکت‌ها و انواع اوراق بهادار با درآمد ثابت و صکوک در بازار بورس و فرابورس)
ارائه خدمات مدیریت دارایی(تأسیس، راه‌اندازی و مدیریت انواع صندوق های سرمایه‌گذاری
 تهیه گزارشات تحلیلی(ارائه گزارشات تحلیلی در خصوص شرکت‌ها، صنایع، اقتصاد داخلی، اقتصاد جهانی و انواع گزارشات توجیهی و پروپزال)
اراده خدمات تامین مالی(تامین مالی از طریق بازار سرمایه از طریق انواع اوراق صکوک و سایر روش ها)

 
     
 ارائه  خدمات کارگزاری و معاملات بورس کالا و انرژی (خرید و فروش کالا، خدمات مربوط به مشاوره عرضه و پذیرش کالا ها و انواع  صندوق های کالایی)  boorskala2
   

     
 space

انتخاب بیمه مناسب در بسیاری موارد برای بیمه گذار کار ساده ای نیست. بررسی بیمه گرهای موجود در کشور، نوع پوشش، سوابق و نوع خدمات آنها برای بیمه گذارها سخت و مشکل است. کارگزار رسمی بیمه این کار را برای بیمه گذار ساده می کند. او نقش نماینده و مشاور بیمه گذار را داشته و بدون دریافت هیچ هزینه ای از بیمه گذار، بهترین نوع بیمه با بالاترین کیفیت را به او پیشنهاد می کند. همچنین در صورت بروز خسارت احتمالی، وظیفه پیگیری دریافت مبلغ خسارت از شرکت بیمه گر برای بیمه گذار را بر عهده دارد.

کارگزار رسمي بيمه با شرکت ها و موسسات بیمه در کشور که از بیمه مرکزی مجوز فعالیت اخذ نموده اند همکاری می نماید. در واقع کارگزار ارتباط بین شرکت بیمه و مشتری را برقرار می کند. او با استفاده از اطلاعات خود از بازار بیمه، مناسب ترین راهکارها و رویه ها را برای افراد و مشتریان تجاری خود پیدا می کند. کار کارگزار بیمه از موارد جزئی بیمه ای مانند انواع بیمه مربوط به افراد تا موارد کلان تر مانند بیمه های تجاری و مربوط به شرکت های بزرگ را شامل می شود.

 
     
     
 
 
 
     
 

 

 

 
 

رویکرد شرکت سرمایه گذاری صباتأمین در ورود به کسب و کارهای نوین حوزه مالی و سرمایه گذاری به عنوان یکی از راهبردهای اصلی در افق چشم انداز 5 ساله شرکت ترسیم شده است. باتمرکز بر بازار های مالی، تامین نیاز های مجموعه شستا و تامین اجتماعی و همچنین کمک به افزایش سطح رفاه مجموعه بازنشستگان عضو جامعه تامین اجتماعی از مهم ترین اهداف در این راستا به شمار می آیند.
لازم به ذکر است این مهم از طریق سرمایه گذاری در استارتاپ های مرتبط حوزه های فوق الذکر، ایجاد و مشارکت در صندوق های سرمایه گذاری جسورانه و خرید بخشی از سهام شرکت های باکسب کار های نوین انجام صورت خواهد پذیرفت.

 
     
        

باتوجه به الزام خروج سازمان ها و نهاد های عمومی غیر دولتی از جمله صندوق های بازنشستگی از حوزه بنگاه داری و توجه به اصول حرفه ای مدیریت پورتفولیو در جهت کاهش ریسک و تامین بازده مورد انتظار معقول

شرکت سرمایه گذاری صباتامین از طریق شرکت خدمات مدیریت صباتامین (OTC) وظیفه آماده سازی و واگذاری برخی از شرکت های مشمول واگذاری مجموعه سرمایه گذاری تامین اجتماعی را برعهده گرفته است.

       

 

در جهت گسترش ارتباطات و مراودات صاحبان صنايع و بازرگانان ايراني و كشورهای دیگر در زمينه تجارت، صنعت، خدمات، كشاورزي، معدن و ساير امور مربوطه.
مطالعه و بررسي بمنظور فراهم آوردن زمينه هاي لازم براي سرمايه گذاريهاي صنعتي، بازرگاني، معدني و كشاورزي و جمع آوري و ارزيابي اطلاعات آماري و ساير مطالب سودمند در مورد مسايل بازرگاني- صنعتي و اقتصادي دو كشور و قرار دادن اين اطلاعات در اختيار متقاضيان ايراني و كشور مقابل و همكاري با سازمانها و مقامات صلاحيتدار ايران و كشور مقابل به منظور تشويق و توسعه روابط اقتصادي بين دو كشور می باشد.


 
     

Tahlilbazarتحلیل بازار

Tahlilsanat

تحلیل صنعت

TahlilFazayekasbokar

تحلیل فضای کسب و کار

Tahlilmoredi

تحلیل های موردی

معرفی شرکتهای تابعه

 1.   شرکت سرمایه گذاری هامون شمال  
 2.   شرکت کارگزاری صباتامین   
 3.     شرکت کارگزاری باهنر   
 4.     شرکت خدمات مدیریت صباتامین   
 5.     شرکت بیمه تامین آینده   

شرکت سرمایه گذاری هامون شمال

                                     

Logo hamoon

 

 شركت سرمايه گذاري هامون شمال ( سهامی عام )  در تاریخ 1387/11/08 توسط هلدینگ صبا تامین خریداری شد. در حال حاضر شركت سرمايه گذاري صباتامين (سهامي عام) سهامدار عمده شركت سرمايه گذاري هامون شمال (سهامي عام) است.

تشكيل انواع شركت و مبادرت به هرگونه مشاركت اعم از حقوقي يا مدني و غيره.
تغيير ساختار شركت هاي موضوع سرمايه گذاري جهت عرضه و فروش از طريق بورس اوراق بهادار و يا ساير طرق.
مبادرت به خريد و فروش هرگونه اموال منقول همچنين انجام كليه عمليات بازرگاني مرتبط با موضوع شركت.

خدمات شرکت
سرمايه­ گذاري و مشاركت در شركت ها و طرح ها و واحدهاي تــوليدي و صنعتي، بازرگاني، خــدمـاتي و نيز مبادرت به هرگونه عمليات مالي و بازرگاني مجاز و نيز خريد و  فروش كالا و سهام و نيز سرمايه­ گـــذاري در املاك و ساختمان و غیره

 


  آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبائي جنوبی، خیابان حق طلب غربی(26 غربي)، پلاک 47، طبقه اول    تلفن :02188582715  فکس : 02188582794

ادامه مطلب

 شرکت کارگزاری صباتامین

                                                      

Kargozari saba

 

 شرکت کارگزاری صبا تامین با سرمایه 60.000 میلیون ریال و چهار شعبه فعال در مشهد، اصفهان، کرج و جزیره کیش مشغول به فعالیت بوده و دارای رتبه «الف» از سازمان بورس و اوراق بهادار می‌باشد. شرکت کارگزاری صباتأمین در سال 1393 با 122.880.634 میلیون ریال ارزش معاملاتی (سهم بازار 7.19% ) در بین کلیه شرکت‌های کارگزاری با زمینه کار مرتبط، رتبه سوم و در سال 1394 با 53.375.084 میلیون ریال ارزش معاملاتی (سهم بازار 3%) جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است. همچنین شایان ذکر است که این شرکت در سال 1393 در زمره 10 شرکت برتر در مجموعه تأمین اجتماعی بوده است.

خدمات شرکت: خدمات کارگزاری و معاملات اوراق بهادار، خدمات مدیریت دارایی ، تهیه گزارشات تحلیلی، خدمات تامین مالی

 


  آدرس: تهران،ميدان آرژانتين، خيابان شهید احمدقصیر، خيابان ششم، پلاک 34   تلفن :02142115000   آدرس وب سایت : sababroker.com

ادامه مطلب

شرکت کارگزاری باهنر

                                                                        bahonar شركت كارگزاري باهنر (سهامي خاص)، عضو مؤسس بورس كالاي ايران با سرمايه اوليه یک ميليارد ريال به ثبت رسيده كه آخرين سرمايه شركت در تاریخ 1393/11/11 به مبلغ یک صدميليارد ريال افزايش يافته است. مطابق موضوع فعاليت شركت کارگزاری باهنر، خريد و فروش انواع فلزات آهني و رنگين، فرآورده هاي نفتي و پتروشيمي، محصولات كشاورزي، سيمان، مشاوره و پذيرش كالا و خريد و فروش اوراق بهادار مبتني بر كالا از حوزه های فعاليت اين كارگزاري بشمار مي رود . همچنين اين شركت مجوزهاي فعاليت كارگزاري تحت شماره ١٠٧٠١ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، معامله فرآورده هاي نفت و پتروشيمي تحت شماره ١١١١٠٠٩٩ ، معامله محصولات فلزي پذيرفته شده در شركت بورس كالاي ايران تحت شماره ١١١١٠٠٧١، معاملات محصولات كشاورزي، سيمان و قراردادهاي آتي و برخط آتی را نيز دارا ميباشد.
خدمات شرکت: سرمايه­گذاري و مشاركت در شركتها و طرحها و واحدهاي تــوليدي و صنعتي، بازرگاني، خــدمـاتي و نيز مبادرت به هرگونه عمليات مالي و بازرگاني مجاز و نيز خريد و  فروش كالا و سهام و نيز سرمايه­گـــذاري در املاك و ساختمان و غیره

 


  آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان شهید احمدیان (پانزدهم)، پلاک 16 تلفن :02188721317 فکس:02188724023 وب سایت:bahonarbrokerage.com

ادامه مطلب

شرکت خدمات مدیریت صباتامین (OTC)

                                                                                  

OTC 

فراهم نمودن ساز و كار مناسب به منظور ايجاد ساختاري پويا و كارآمد در عرصه رشد و شكوفايي توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني با انجام تحقيقات بازار ، بازارسازي و آماده سازي بستر مناسب به منظور عرضه سهام شركتهاي مشمول ساماندهي شركت سرمايه گذاري تامين اجتماعي (شستا) و ساير مراكز اقتصادي فعال در بازار سرمايه حسب مورد. ما برآنيم تا مدبرانه ، منصفانه ، كارآمد ، شفاف و قابل دسترس در بازار سرمايه حضوري شايسته در انجام عمليات بازاريابي ، آماده سازي و عرضه سهام شركتهاي مشمول ساماندهي شستا را ارائه نمائيم. 1.داشتن سهمي موثر در تامين مالي فعاليتهاي اقتصادي شستا. 2.به كارگيري مقررات ، دانش مالي و رويه هاي موثر براي حفظ سلامت عرضه سهام شركتهاي مشمول ساماندهي و رعايت حقوق صاحبان سهام (شستا). 3. توسعه و تسهيل فرآيندها با به كار گيري فناوري اطلاعات به منظور دسترسي آسان متقاضيان خريد سهام به اطلاعات شركتهاي مشمول ساماندهي. 4. ايجاد فرآيند پاسخگوئي اصولي به ذينفعان.

خدمات شرکت: آماده سازی عرضه و واگذاری اموال و دارائیه، اعمال وکالت در امر واگذاری اموال و دارائیها

 


  آدرس:تهران-میدان آرژانتین-خیابان احمدقصیر- خیابان احمدیان (پانزدهم)- پلاک 14- طبقه 2 تلفن:02188707629 فکس: 02188721694 وب سایت:www.otcsaba.ir

شرکت بیمه تامین آینده

                                                  

bimeh

 

شرکت کارگزاری بیمه تأمین آینده به یاری خداوند منان مفتخر است با بهره گیری از دستاورد های روز دانش بیمه و پایبندی به مقررات، قوانین، اخلاق حرفه ای و با تاکید بر سرمایه های انسانی کارآمد و متعهد خود ضمن حفظ صیانت از اموال و داراییهای سهامداران و بیمه گذاران محترم ملزم به حفظ منافع عمومی و ملی کشور بوده و تلاش خواهد نمود در نهایت صداقت و شفافیت به عنوان مشاوری امین بر اساس اصل احترام و اعتماد متقابل و همچنین تعهد و وفاداری حافظ منافع بیمه گذاران محترم باشد.
یقینا همکاران بنده در راستای منشور فوق و سر لوحه قراردادن اصول مشتری محوری و دانش محوری تمام توان خود را به جهت اجرای ماموریت های مذکور به خدمت خواهند گرفت.

خدمات شرکت: بیمه اشخاص، اتومبیل، مسئولیت، آتش سوزی و غیره

 


  آدرس: تهران،میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان احمدیان،پلاک 16 - طبقه سوم    تلفن :02188582715  فکس : 021

ادامه مطلب