• Persian (Iran)
  • English (United Kingdom)

سهام داران محترم شرکت سرمایه گذاری صباتامین

احتراما به اطلاع سهامداران محترم شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین می رساند آن دسته از سهامدارانی که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 1399/06/16 سهامدار شرکت بوده اند و به آن ها سود تعلق گرفته است، پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده و تصویب افزایش سرمایه در تاریخ 1399/06/22 نیازی به پرداخت وجه جهت استفاده از حق تقدم نداشتند و این مبلغ از سود سهام ایشان کسر شده است. بنابراین به اطلاع آن دسته از سهامداران محترم که در مدت زمان پذیره نویسی به اشتباه وجه حق تقدم خود را واریز کرده اند و از طرفی همین مبلغ از سود سهام ایشان نیز کسر شده می رساند که عطف به ماده 184 قانون تجارت تا پایان زمان ثبت افزایش سرمایه برداشت از حساب افزایش سرمایه و پرداخت اضافه واریز ها برای شرکت مقدور نمی باشد و شرکت باید از سایر حسابها نسبت به پرداخت اقدام نماید که این موضوع سبب تضییع حقوق سایر سهامداران خواهد شد. لذا خواهشمند است سهامداران محترم با صبر و شکیبایی شرکت را در به سرانجام رساندن اهداف افزایش سرمایه یاری نمایند تا پس از ثبت نهایی افزایش سرمایه اضافه واریز سهامداران به حساب ایشان واریز گردد.

 


راه اهای ارتباط با شرکت :
آدرس ایمیل واحد سهام :
saham

  gmail

تلفن : 58715-021 داخلی 1 امور سهام سرمایه گذاری صباتامین

تلفن : 58715-021 داخلی 2 امور سهام سرمایه گذاری هامون صبا

<< ورود به پرتال سرمایه گذاری صباتامین >>


از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

 

 

 

سوالات متداول :

1-ارسال گواهینامه حق تقدم تا چه تاریخی زمان دارد  و از چه طریق امکان ارسال گواهینامه وجود دارد؟

             تا تاریخ 13/09/1399

گواهینامه حق تقدم را از سایت شرکت سرمایه گذاری صبا تامین به آدرس www.sabatamin.ir  از قسمت امور سهامداران، پرتال سهام دانلود کرده و امضا کنید و از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا شماره فکس58715  (پس از شنیدن متن گویا شماره 711 یا 712 و یا 170) ذکر شده در سایت یا از طریق پست ارسال فرمایید .

2- مشکلات ورود به سایت شرکت:

- نام کاربری: کد بورسی بدون حروف وارد شود

 - رمز:  شماره شناسنامه سهامدار وارد شود اگر شماره شناسنامه و کد ملی سهامدار یکسان می باشد و با صفر شروع می شود کد ملی بدون صفر اول وارد شود،  در صورتی که همچنان مشکل باقی بود کدملی به صورت کامل به عنوان رمز ورود وارد شود.

- اگر در تاریخ مجمع سهامدار نباشید برگه حق تقدمی برای شما صادر نشده است فقط فیش پرداختی را به همراه کدملی و کدبورسی برای شرکت ارسال فرمایید.

3- در صورتی که در مجمع سهامدار بودیم و باز هم بعد از مجمع حق تقدم خریدیم آیا نیاز به پرداخت ارزش اسمی است؟

 تا جایی که سود مجمع تعلق گرفته به شما کفایت می کند نیاز به پرداخت وجه نیست اما اگر بیشتر از مقدار سود خود، حق تقدم خریداری کرده اید باید به شماره حساب بانک پارسیان ذکر شده در سایت مابه التفاوت سودمجمع و  ارزش اسمی حق تقدم خود را پرداخت نمایید و از طریق ایمیل یا پست یا فکس برای شرکت سرمایه گذاری صبا تامین فیش واریزی به اضافه گواهینامه حق تقدم (تعداد سهام حق تقدم جدید خریداری شده را هم در زیر برگه دست نویس ذکر کنید )را ارسال فرمایید.

4- آیا نیاز به پرداخت ارزش اسمی سهام حق تقدم می باشد ؟

در صورتی که در مجمع سهامدار بودید و حق تقدم شرکت را خریداری نکرده اید به پرداخت نیاز نمی باشد و از محل مطالبات (سود سهم) پرداخت می‌شود

5- در صورتی که اشتباه واریز انجام داده باشیم ؟

فیش واریزی را به همراه گواهینامه حق تقدم برای شرکت ارسال فرمایید مبلغ واریزی شما پس از پایان افزایش سرمایه برگشت داده میشود.

6-باقیمانده سود خود را چگونه دریافت کنیم؟

از تاریخ 1399/11/25 با در دست داشتن کارت ملی به یکی از شعب بانک پارسیان در سراسر کشور مراجعه کرده و دریافت نمایید.