موضوع فعاليت شركت کارگزاری باهنر، خريد و فروش انواع فلزات آهني و رنگين، فرآورده هاي نفتي و پتروشيمي، محصولات كشاورزي، سيمان، مشاوره و پذيرش كالا و خريد و فروش اوراق بهادار مبتني بر كالا از حوزه های فعاليت اين كارگزاري بشمار مي رود . همچنين اين شركت مجوزهاي فعاليت كارگزاري تحت شماره ١٠٧٠١ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، معامله فرآورده هاي نفت و پتروشيمي تحت شماره ١١١١٠٠٩٩ ، معامله محصولات فلزي پذيرفته شده در شركت بورس كالاي ايران تحت شماره ١١١١٠٠٧١، معاملات محصولات كشاورزي، سيمان و قراردادهاي آتي و برخط آتی را نيز دارا ميباشد. اين شركت يكي از عرضه كنندگان بزرگ محصولات پتروشيمي و فرآورده هاي نفتي بوده و صددرصد مالكيت اين شركت متعلق به خانواده بزرگ تامين اجتماعي است. در راستاي افزايش سهم بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتريان ، اين كارگزاری در آذرماه 1388 موفق به اخذ مجوز مشاور پذيرش و در سال 1393 موفق به اخذ مجوز انجام معاملات در بورس انرژی گردیده است كه در اين خصوص آمادگي دارد تا انواع خدمات مالي و مشاوره اي را درخصوص پذيرش كالاهای شركتهای توليدی ارائه نمايد.

 

منشور اخلاقی شرکت کارگزاری باهنر

ما ، کارکنان شرکت کارگزاری باهنر ، در تمام سطوح سازمانی وبه عنوان یک خانواده بزرگ شرکتی در کمال وقت شناسی، وظیفه شناسی ، مسئولیت پذیری ، باخوش رویی و حسن خلق ، رعایت ضوابط و مقررات ،راهنمایی و مشاوره ، امانتداری ،انصاف و عدالت ،آراستگی ، صبرو متانت ،استقبال و مشایعت برای خدمت به ارباب رجوع و رعایت حقوق آنان هم پیمان می شویم.

بر این باوریم که باید همواره با همت واراده ، خدمات صادقانه خود رابه مراجعان شرکت تقدیم کنیم، تلاشمان بر این است که فضای شرکت ، آرام و با صفا وآکنده از مهر و شادی باشد. می کوشیم از این منظر ،با خشنودی خلق ، موجبات خشنودی خالقی مهربان را فراهم آوریم.

 

 Bahonar Heiatmodire98

دفتر مرکزی شرکت: میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان شهید احمدیان (پانزدهم)، پلاک 16

 تلفن: 88721317 - 88727664 - 88728132

مرکز تماس (کال سنتر ): 81021590-021

فکس: 88724023

 شعبه تالار معاملاتی بورس کالای کیش: جزیره کیش، برج صدف، طبقه همکف، تالار بورس کالای ایران، واحد 103

ECE Address : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن: 07644453589

 Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

www.bahonarbrokerage.com