معارفه مدیرعامل کارگزاری بیمه تأمین آینده برگزار شد

معارفه مدیرعامل کارگزاری بیمه تأمین آینده برگزار شد

تداوم جوانگرایی در شرکت‌های تابعه شستا

معارفه مدیر عامل جدید کارگزاری بیمه تأمین آینده با حضور سید محمدجواد میرطاهر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین در محل این شرکت برگزار شد و بر این اساس محسن مطلبی به عنوان مدیر عامل جدید کارگزاری بیمه تأمین آینده برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی صبا تأمین، در ابتدای این نشست، سید محمد جواد میرطاهر، با تقدیر و تشکر از فعالیت‌های علی علنی، مدیر عامل پیشین کارگزاری تأمین آینده گفت: در سال‌های اخیر پیشرفت‌هایی در کارگزاری بیمه تأمین آینده صورت گرفته است اما انتظار داریم که حوزه بازار‌یابی در این شرکت تقویت شود و الزاماً ارائه این خدمات به شرکت‌های تابعه شستا محدود نشود. او ادامه داد: بیمه تأمین آینده علاوه بر حوزه‌های B۲B، بایست حوزه‌هایC ۲B نیز مورد توجه قرار دهد؛ ضمن اینکه با توجه به همگرایی که در وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی وجود دارد، می‌توان تمامی زیرمجموعه‌های این وزارت خانه هدف قرار گیرند تا انواع خدمات بیمه‌ای با بهترین کیفیت به آن‌ها ارائه گردد.
میرطاهر در ادامه افزود: موضوع دیگر بحث پشتیبانی و مشتری مداری است؛ باید رضایت مناسی برای تمامی مجموعه معظم شستا فراهم گردد، همچنین فعال شدن در بخش Insure Tech و حوزه‌های الکترونیک راهبردی حیاتی و مهم است که باید با جدیت دنبال شود؛ اگرچه پیش از این مجوز‌های لازم در این خصوص کسب شده، اما فعالیت خاصی در این خصوص صورت نگرفته است و باید این بخش‌های فعال شود. حتی می‌توان به حوزه‌های دیگر مانند اپلیکیشن‌های خدمات بیمه‌ای نیز ورود کرد.
او در انتها گفت: دکتر مطلبی نیروی جوان و در عین حال با تجربه است که رویکردی توسعه محور دارد و با شناخت کاملی به حوزه بیمه دارند‌امیدواریم با حضور رشد قابل توجهی در همه‌ی زمینه صورت بگیرد.
محسن مطلبی نیز در ادامه گفت: در گام نخست به دنبال این هستیم که با افزایش هم گرایی‌ها در مجموعه شستا، ظرفیت‌های بالقوه این کارگزاری فعال شود. مطلبی با اشاره به این موضوع تلاش‌های خوبی در مجموعه کارگزاری بیمه تأمین آینده رخ داده و امروز جایگاه مناسبی دارد؛ افزود: صنعت بیمه مانند دیگر صنایع حوزه خدماتی به شدت رقابتی شده است و همگام شدن با این تغییرات و نوآوری‌های بسیار مهم است؛ بر این اساس توسعه بسیار مهم است؛ بر این اساس‌امیدوارم بتوانیم رسالتی که آقای دکتر میرطاهر و مجموعه صبا تأمین به ما محول کرده‌اند را به خوبی تحقق بخشیده و یک خدمت ماندگار را رقم بزنیم.
لازم به ذکر است شرکت کارگزاری بیمه تأمین آینده، بزرگترین کارگزاری بیمه از نظر تنوع رشته‌های بیمه‌ای کشور، یکی از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین محسوب می‌شود و ارائه انواع خدمات بیمه‌ای را به تمامی شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی(شستا) را بر عهده دارد. همچنین محسن مطلبی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت مالی و دکترای حرفه‌ای بازار سرمایه است و همچنین عضویت در هئیت مدیره شرکت کارگزاری رسمی بیمه چتر آسایش، مدیریت بیمه‌های شرکت ایران خودرو، مسئول گروه طراحی اولین DBA بیمه اسلامی، دبیری کمیته عالی بیمه بیمه گروه صنعتی ایران خودرو در کارنامه کاری او به چشم می‌خورد.