اعلام برنامه‌های اجرایی و کارگاه‌های صباتامین در نمایشگاه صنعت مالی

اعلام برنامه‌های اجرایی و کارگاه‌های صباتامین در نمایشگاه صنعت مالی

آکادمی گروه مالی صبا تامین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه بیش از 10 کارگاه و برنامه را اجرا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی صبا تامین، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) از سه‌شنبه ١۶ خرداد ماه تا جمعه ١٩ خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و گروه مالی صبا تأمین نیز در غرفه 3803 سالن 38 این نمایشگاه حضور دارد.

این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه شناخته می‌شود، سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا شده و شرکت‌های مختلف به ارائه خدمات و اقدامات خود در این حوزه می‌پردازند و دستاوردهای خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار می‌دهند.

همچنین یکی دیگر از برنامه‌های پیش‌بینی شده از سوی گروه مالی صبا تامین برای این نمایشگاه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی است که امکان حضور بازدیدکنندگان در آنها وجود دارد. آشنایی با صندوق‌های بخشی و صنعت پتروشیمی، آشنایی با سبدگردان اختصاصی، آشنایی با اوراق بدهی و صندوق‌های درآمد ثابت و … از جمله این کارگاه‌هاست که تا آخرین روز نمایشگاه در تاریخ 19 خردادماه برگزار خواهدشد.

گروه مالی صبا تأمین همچنین با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های جدید خود را در این نمایشگاه معرفی خواهد کرد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده از چندین خدمت و برنامه جدید صبا تأمین با حضور دکتر سید محمدجواد میرطاهر، مدیرعامل گروه مالی صبا تأمین و دیگر مقامات و مهمانان مدعو در ایام برگزاری نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

تقویم کامل برنامه اجرایی گروه مالی صباتامین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه در ادامه آمده است:

انتهای پیام