برگزاری مجمع عادی سالیانه کارگزاری صبا تأمین

برگزاری مجمع عادی سالیانه کارگزاری صبا تأمین

مجمع عمومی عادی سالیانه کارگزاری صبا تأمین با حضور 100 درصدی سهام‌داران برگزار شد و در آن صورت‌های مالی و تقسیم سود حداکثری از میزان سود قابل تقسیم در میان سهام‌داران به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی صبا تأمین، جلسه مجمع عادی سالیانه شرکت کارگزاری صبا تأمین، روز دوشنبه 7 خردادماه با حضور 100 درصد سهام‌داران در محل سالن اجتماعات گروه مالی صبا تأمین برگزار شد.

در ابتدای این نشست بعد از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت کارگزاری صبا تأمین، محمدحسن حبیبی، مدیرعامل شرکت کارگزاری صبا تأمین به ارائه گزارش فعالیت این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1402 اشاره کرد و گفت: کارگزاری صبا تأمین در سال 1402 موفق به کسب رتبه نخست “مشاور پذیرش” در بورس اوراق بهادار تهران شد. عرضه اولیه سهام شرکت آنتی‌بیوتیک سازی ایران و گشایش نماد شرکت کنترل خوردگی تکین کو در بازار پایه فرابورس و داروسازی شهید قاضی در بازار دوم فرابورس ایران، پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تأمین، سرمایه‌گذاری ساختمان نوین، شیر پاستوریزه پگاه تهران، شیر پاستوریزه پگاه زنجان، مجتمع صنعتی اسفراین، پتروشیمی شیمی بافت و انعقاد قرارداد مشاور پذیرش و عرضه با شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران و بسته‌بندی پگاه بخشی از اقدامات انجام شده در این سال مالی بوده است.

مدیرعامل شرکت کارگزاری صبا تأمین در ادامه از پیاده‌سازی باشگاه مشریان کارگزاری صبا خبر داد و افزود: شرکت در 3 نمایشگاه تخصصی با هدف جذب مشتریان داخلی و خارجی، جذب مشتریان برون گروهی در حوزه کالا و انرژی و جذب دو تأمین سرمایه از دیگر اقدامات شاخص انجام شده در کارگزاری صبا تأمین بوده است